lavanta yağı sivilce

Cildinde çeşitli lekeleri bulunan kişiler çoğu zaman piyasada bulunan çeşitli ürünleri denemekte ve kullanmaktadırlar. Bu tarz ürünler arasından bazıları başarı sağlıyor olsa da bir çoğu ise hiç bir işe yaramadığı gibi tam bir para tuzağı olmaktadır.

Genelde sivilce lekeleri ile uğraşmakta olan kişiler lavanta yağı ürününü denemektedirler. Lavanta yağı sivilce üzerine uygulanması ile ciltte güzel bir başarı oranı yakalamaktadır. Lavanta yağı sivilce üzerine normal bir şekilde uygulanmaktadır. Uygulama esnasında ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece lavanta yağı sivilce üzerine uygulanmadan önce cildinizin tamamen temizlenmiş olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

Lavanta yağı sivilce üzerine uygulanmadan önce cildinizi bol su ile temizleyin ve ardından lavanta yağını cildinize uygulayın sadece sivilce üzerine uygulamanıza da gerek yoktur tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Besleyici ve hoş kokulu esansiyel bir yağ olduğundan dolayı etrafınıza mükemmel kokular yayabilirsiniz.

Lavanta yağı çok uzun yıllardır bilinen ve kullanılan bir yağdır. Bir çok alanda kullanılmakta olan lavanta yağının kullanım alanlarını araştırmak isterseniz internet sitemiz bulunan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lavanta Yağı Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2018